חיפוש ידידה (חברה) טובה משנות השבעים.

שם הקרוב
שם פרטי:שרה
שם משפחה:יהלומי (לפני הנשואים)
טקסט חופשי
בשנת 1968לאחר מלחמת ששת הימים הייתי חייל וביום העצמאות נסענו לחיפה ביחד עם חבר למצעד והרקדות בחיפה. והיכרנו שתי בנות ועשינו הכרות ואני נשארתי בסוג של חברות עם שרה שאז שם משפחתה היה יהלומי .בתקופה שהיינו חברים היא סיפרה לי שהייתה מאושפזת ברמב"ם ועברה ניתוח .ואז סיפרה לי כשהייתה מאושפזת ישנה מיטה ליד שכן שלנו מעכו שגם שם המשפחה שלו היה יהלומי. האמת היא הבחורה היחידה שהייתה מיוחדת ועדינה היינו צעירים ולאחר השחרור שלי מהצבא נפרדנו ....אני מאוד מעוניין לדעת מה מצבה היום .והייתי רוצה לדעת מה שלומה . אני זוכר שהשם שלה היה שרה יהלומי והייתה לה חברה טובה בשם ניצה שגרה לידה למדה אתה בכיתה והייתה לה אחות גבוהה . הם גרו בחיפה בשדרות רוטשילד 67 כניסה ב".. אבא שלה היה ימאי והיה יוצא להפלגות ארוכות ואמה הייתה עקרת בית לאמה היה חוש הומור וקראה לחבר שלי גוני גיטר הכינוי שלו היה גוני .היית מאוד חברמנית. לימים במלחמת יום כיפור פגשתי שכן שלה שלה והוא סיפר לי ששרה , התחתנה עם בחור מנתניה וגם שמו כמוני משה כהן. מנסה לאתר אותה ולא יודע איך.. אני מעל גיל 70 והיא צריכה להיות בסביבות 60 לערך פשוט זו תהיה לי חוויה מרגשת לראות אותה ולהחליף חוויות ולסגור מעגל ...בטוח שהיא גם תרצה לדעת מה עברנו כל השנים הללו לפני שנחזיר ציוד לבורא.
פרטים נוספים
מין:גבר
תאריך לידה:1957
ארץ לידה:ישראל
מקום לידה:חיפה

תגובה אחת על הפוסט “חיפוש ידידה (חברה) טובה משנות השבעים.

  1. איתרתי את משפחת יהלומי הרלוונטית. בחיפה. מאחר ואתר זה הוא חד כיווני נא השאר כאן כתובת אימייל ואו טלפון ואשמח להעביר לך את פרטי האיתור.
    בברכה,
    אדי

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>